• Świąteczne Impresje Biblioteczne

• 01.12.2021 20:19
      • REGULAMIN KONKURSU NA WIERSZ O TEMATYCE BOŻONARODZENIOWEJ

• 1. Organizatorem Konkursu jest Biblioteka Szkolna.

2. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach:

- uczniowie klas 0-III,

- uczniowie klas IV-VIII;

3. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do Organizatora - w terminie do 15 grudnia 2021 r.
        - jednego wiersza lub jednej opowieści o tematyce wigilijnej/bożonarodzeniowej własnego autorstwa  na adres: spzalesie@tlen.pl lub dostarczenie do biblioteki szkolnej w wersji elektronicznej lub papierowej;

- jednej szopki bożonarodzeniowej wykonanej dowolną techniką do księdza Marka Małysa

4. Prace powinny być opatrzone dopiskiem: Konkurs – wiersz (kategoria:.......) oraz zawierać imię
        i nazwisko uczestnika konkursu.

5. Wszystkie prace oceni, powołane przez Organizatora, Jury, które będzie brało pod uwagę następujące kryteria:

a) ujęcie tematu,

b) oryginalność pomysłu,

c) sposób nawiązania do tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

6. W każdej kategorii Jury może przyznać trzy nagrody i jedno wyróżnienie.

7. Wyniki Konkursu oraz nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie Internetowej  www.spzalesie72.edupage.org

8. Uczestnik Konkursu, przysyłając do Organizatora swoją pracę, jednocześnie oświadcza, że jest ona wynikiem jego indywidualnej twórczości i posiada do niej pełne prawa.

9. Przystępując do Konkursu, uczestnik przenosi autorskie prawa majątkowe do nadesłanych utworów na rzecz Organizatora Konkursu w zakresie niezbędnym do publikacji i/lub innego rozpowszechniania oraz opracowania w stopniu, jaki Organizator uzna za stosowny dla prawidłowej realizacji założeń Konkursu.

10. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatora.

11. Przesyłając pracę na Konkurs, uczestnik akceptuje jego regulamin i wyraża zgodę na podanie do publicznej wiadomości swojego imienia i nazwiska.

12. Szczegółowe informacje na temat Konkursu można uzyskać w bibliotece szkolnej.